3 nädalased

Esmaspäeval oli kavas tavapäraseks saanud Caffe Populaire tiir. Läksime seekord tunnikese varem kohale, kuid aeg läks jälle jube kiiresti ning 00.00 paiku tulime taas viimase metrooga koju tagasi.

Teisipäeval ei tundnud ennast eriti hästi ja jätsin tunni vahele. Pärastlõunal kui enesetunne juba veidi parem oli ja söök otsa hakkas saama olin sunnitud poodi minema. Poes käimine käib meil juba üpris kiirelt, oleme aru saanud kus mingid asjad asetsevad ja seega kulub asjade leidmiseks vähem aega. Erinevalt sellest, et algul jooksime nagu peata kanad 4h poes ringi 😀 Poest koju tulemine oli omamoodi nali. Avastasime üks päev, et campuse alast viib peale peavärava veel üks värav välja ning see on bussipeatusele tunduvalt lähemal. Läksime sealtkaudu välja ja nägime, et see on avatud 7.00-19.00. Jõudsime ilusti umbes poole kuue paiku tagasi värava ette, kui avastasime, et värav siiski ei avane. Sättisin juba oma jalga aiale, kui nägin eemalt lähenevat noormeest, kes kaunis kangesti nägi mõne ENAC’i õppejõu moodi välja. Lasin siis aegluubis jala tagasi maha ja mängisin, et ma tulin kontrollima kas aed ikka korras on jne… Vaatas mõnda aega suhteliselt kahtlase pilguga meid, kuid kõndis siis minema. Andsime minna. Maarika ees, siis kotid järgi, siis mina ja seejärel Maarja- kõik koos 2 minuti jooksul oma väärikust kaotamas. Hakkama saime. Kodus tagasi lõpetasin lõpuks (!) Gossip Girli vaatamise. Spoiler alert aga no krt Dan…

Õhtul korraldasime pliksidega veel Interstellari vaatamise õhtu. Jätkuvalt üks lemmikfilmidest.

Kolmapäev ja neljapäev olid casual koolipäevad. Üks lahe asi, mida Air Transport Law aine raamis tegime oli ülesanne, kus igale õpilasele anti Aviation Security Manual’ist üks peatükk ja ta pidi selle endale nii selgeks tegema, et ta suudaks õpetaja etteantud kriisiolukorra ajal ekspert olla. Istusime kõik ümber ”ümarlaua” ja arutasime igaüks enda seisukohast asja tõsidust ning rääkisime, kes mida ja kuidas tegema peaks ning mille eest vastutav on. Kõigile anti 2-3 peale üks organisatsioon või isik ning pidid siis vastavalt sellele põhjendama, mis sinu ülesanded ja kohustused vastavas olukorras on.

12722429_1062500330460466_1031483906_o12443902_1062500327127133_1939046634_o

Täna pärast kooli käisime IATOM14-ga (meist aasta vanem kursus) laser tagi mängimas. Kes ei tea, siis see on see laserpüstolitega mäng, kus pimedas toas ringi sahmitakse ja tiimidega teistest tiimidest üle üritatakse olla. Alustasin kena skooriga -600. Jah miinus. Pärast paari mängu asi paranes, kuid lõpuks oli action huvitavam, kui salaja varitsemine ja teiste mahanoppimine, niiet seisud läksid tagasi päris hädiseks.. Nelja tunni jooksul jõudsime maha pidada 6-7 lahingut. Vahepeal oli päris keeruline mõista, keda jahtima pead kuna tiimi värvid vahetusid iga mäng. Enne mängu sisenemist mõtlesin endamisi ja ütlesin isegi valju häälega, et ”Don’t kill red ones Leena, you are one of them”  ja 2 minutit pärast mängu algust olin 2 korda sama punase tiimi inimest lasknud 😀

12755321_1062500320460467_2028145682_o.jpg

Tagasi koju tulles jäime maha nii viimasest õigest trammist kui ka metroost. Otsustasime tüdrukute ja Thomasega rattas võtta ja koju vändata. Ülejäänud jäid trammi ootama, et kunagi mingisugusele bussile hüpata ja siis koju jõuda. Kuigi päris jahe oli rattaga kimada, siis jõudsime ca 45minutit varem teistest koju. Linnast sõidab mööda kanalit pidi koju umdkaudu 25 minutit.

Varsti ongi juba kuu oldud siin, hetkel 3 nädalat. Ja nii see 5 kuud lähebki. Nunnutasin täna emme-issi ja linnupojakesega ka 🙂 Tegi südame sossuks.

Miss you all!

Au revoir!

Leena

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s